Ładowanie...

 

Korzyści płynące z zabiegów medycyny estetycznej

2 grudnia 2018

Profesjonalnie wykonane zabiegi medycyny estetycznej

potrafią przynieść szereg pozytywnych aspektów każdej osobie, która się im świadomie poddaje. I choć główną chęcią do ich stosowania jest zwykle poprawa swojego wyglądu, to uzyskane efekty mają także inne, bardzo korzystne skutki.

Odmłodzony wygląd

Naturalny proces starzenia dotyka wszystkich ludzi na różnych etapach ich życia. Nie można nic zrobić, aby całkowicie zatrzymać proces starzenia, jednak zabiegi kosmetyczne pomagają zrewitalizować wygląd twarzy i zminimalizować pojawianie się zmarszczek i innych widocznych oznak starzenia się ciała.

Poprawa samooceny

Brak symetrii w wyglądzie twarzy może doprowadzić do dokuczania ze strony otoczenia, a nawet niewielki defekt może powodować, że czujemy się skrępowani swoim wyglądem. W skrajnych przypadkach niedoskonałości twarzy mogą prowadzić do unikania kontaktów towarzyskich i codziennego, złego samopoczucia.

Zabiegi kosmetyczne mogą pomóc jednocześnie poprawić wygląd twarzy i zbudować poczucie własnej wartości. Rezultaty zabiegu kosmetycznego mogą być zaskakujące i dają pacjentom pewność, że ich policzki, podbródek i inne rysy twarzy są ze sobą w doskonałej harmonii. To daje niesamowitą pewność siebie i dużo lepsze nastawienie do otaczającego świata.

Poprawa zdrowia psychicznego

Oprócz niskiej samooceny osoby niezadowolone ze swojego wyglądu mogą być bardziej podatne na lęk, stres, depresję i inne problemy ze zdrowiem psychicznym. Poddając się zabiegowi kosmetycznemu mogą one zrobić krok naprzód w rozwiązaniu tych problemów.

Zwiększony komfort fizyczny

Może się zdarzyć, że zabieg kosmetyczny poprawi także komfort fizyczny pacjenta. Dzieje się tak w przypadku złamanego nosa lub opadających górnych powiek, które utrudniają widzenie. Poprawnie wykonana korekcja przywraca zarówno funkcję danej części ciała i poprawia jej wygląd.

Specjaliści, którym możesz zaufać.
Efekty, którymi możesz się cieszyć.

Starannie wyselekcjonowana oferta naszych zabiegów, przygotowana jest pod kątem odnowy zarówno twarzy, jak i całego ciała. Skorzystaj z dobrodziejstw medycyny estetycznej i chirurgii, aby odzyskać pewność siebie i pozbyć się kompleksów.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Zabiegi zapewniające zatrzymanie czasu i opóźnianie procesów starzenia. Odzyskanie jędrności skóry, usunięcie zmarszczek, obwisłości, modelowanie rysów twarzy i ciała.

CHIRURGIA OGÓLNA

Zabiegi zapewniające estetyczny wygląd skóry. Usuwanie torbieli, przebarwień, naczynek, poszerzonych porów, resekcja klinowa paznokcia i wiele innych.

CHIRURGIA ESTETYCZNA

Zabiegi, których celem jest udoskonalenie naturalnego wyglądu. Celem zabiegów jest uzyskanie oczekiwanego przez Pacjenta efektu.

PRZESZCZEP WŁOSÓW

Transplantacja włosów, realizowana za pomocą technologii ARTAS oraz doświadczonych chirurgów i lekarzy medycyny estetycznej. Dostępne dla kobiet i mężczyzn.

Partnerzy

logo-panaceum
logo-przeszczepy

Copyright by Klinika Sienna. All rights reserved.

Copyright by Bold Themes. All rights reserved.