Ładowanie...

 

Osocze bogatopłytkowe bez tajemnic

1 października 2020

Ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym,

nazywanym w języku angielskim skrótem PRP, to popularny zabieg kosmetyczny, którego tajemnicą jest zdolność do naturalnego odmładzania skóry i naprawy oznak starzenia przy użyciu własnych, bogatopłytkowych krwinek.

Chociaż zabieg ten może wydawać się zniechęcający dla osób zaczynających swoją przygodę z medycyną estetyczną, to w rzeczywistości jest on bardzo bezpieczny i był używany w leczeniu szpitalnym od dziesięcioleci.

Czym dokładnie jest?

To forma kosmetycznego zabiegu iniekcyjnego, w którym wykorzystuje się własne osocze bogatopłytkowe pacjenta. Osocze to zawiera komórki macierzyste i płytki krwi stymulujące wzrost, a po ponownym wstrzyknięciu w skórę przyspiesza naturalną produkcję kolagenu i elastyny ​​w organizmie, zapewniając ogólne odmłodzenie skóry.

Jak wygląda zabieg?

Na poprawiany obszar nakładane jest miejscowe znieczulenie. Następnie lekarz pobiera próbkę krwi, od której oddziela cenne osocze bogatopłytkowe. Następnie jest ono ponownie wprowadzane do wybranego obszaru w celu stymulacji produkcji kolagenu i elastyny. Taki zabieg może poprawić strukturę i koloryt skóry, zredukować drobne zmarszczki i blizny oraz uruchomić produkcję kolagenu i odbudowę komórek skóry, aby cera była jędrniejsza i bardziej promienna.

Dla kogo?

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego jest świetny dla każdego, kto chciałby poprawić obszary skóry, które zaczynają tracić elastyczność. Jest to również bardzo skuteczna metoda stymulowania komórek ciała do zachowania zdrowo wyglądającej skóry. Zabieg ten sprawdzi się zwłaszcza w przypadku osób nieco bojących się stosowania zabiegów medycyny estetycznej, gdyż PRP jest w rzeczywistości bardzo bezpiecznym środkiem do wstrzykiwania – używa się bowiem własnych, naturalnych substancji, bez dodatku jakichkolwiek obcych produktów. W efekcie osocze bogatopłytkowe skutecznie odmładza skórę wokół oczu, twarz i policzki, dekolt i szyję oraz ręce.

 

Specjaliści, którym możesz zaufać.
Efekty, którymi możesz się cieszyć.

Starannie wyselekcjonowana oferta naszych zabiegów, przygotowana jest pod kątem odnowy zarówno twarzy, jak i całego ciała. Skorzystaj z dobrodziejstw medycyny estetycznej i chirurgii, aby odzyskać pewność siebie i pozbyć się kompleksów.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Zabiegi zapewniające zatrzymanie czasu i opóźnianie procesów starzenia. Odzyskanie jędrności skóry, usunięcie zmarszczek, obwisłości, modelowanie rysów twarzy i ciała.

CHIRURGIA OGÓLNA

Zabiegi zapewniające estetyczny wygląd skóry. Usuwanie torbieli, przebarwień, naczynek, poszerzonych porów, resekcja klinowa paznokcia i wiele innych.

CHIRURGIA ESTETYCZNA

Zabiegi, których celem jest udoskonalenie naturalnego wyglądu. Celem zabiegów jest uzyskanie oczekiwanego przez Pacjenta efektu.

PRZESZCZEP WŁOSÓW

Transplantacja włosów, realizowana za pomocą technologii ARTAS oraz doświadczonych chirurgów i lekarzy medycyny estetycznej. Dostępne dla kobiet i mężczyzn.

Partnerzy

logo-panaceum
logo-przeszczepy

Copyright by Klinika Sienna. All rights reserved.

Copyright by Bold Themes. All rights reserved.