Ładowanie...

 

Zalety nieinwazyjnych liftingów

1 października 2020

Na rynku medycyny estetycznej dostępne są dwa rodzaje liftingu: chirurgiczne i niechirurgiczne.

Chociaż operacja liftingu jest powszechnie stosowana, niechirurgiczny lifting bywa czasem jego lepszą opcją. Aby zrozumieć, dlaczego tak się dzieje, przyjrzyjmy się niechirurgicznym liftingom twarzy i ich zaletom.

Lifting chirurgiczny i niechirurgiczny mają ten sam cel: rewitalizację wyglądu. Podczas gdy chirurgiczny lifting wymaga operacyjnych nacięć, ten niechirurgiczny pozwala uniknąć tak silnej ingerencji w ciało.

Dostępnych jest wiele niechirurgicznych opcji liftingu twarzy, w tym botoks, wypełniacze czy laserowe odmładzanie skóry. Wszystkie te zabiegi mają wiele wspólnych zalet, które warto mieć na uwadze przed finalnym wyborem usługi.

Jakie zatem są zalety liftingu niechirurgicznego?
  • Szybkie leczenie.
  • W wielu przypadkach niechirurgiczny zabieg liftingu można wykonać w ciągu kilku minut. Dla porównania, klasyczny lifting może zająć dwie godziny lub dłużej.
  • Krótki czas regeneracji.
  • Rezultaty niechirurgicznego liftingu twarzy zwykle stają się w pełni niezauważalne w ciągu około 7 do 10 dni. W przypadku standardowego liftingu może minąć rok, zanim pacjent osiągnie oczekiwane rezultaty.
  • Minimalny ból i ryzyko
  • Dyskomfort pacjenta jest minimalny zarówno podczas, jak i po niechirurgicznym liftingu. Co więcej, niechirurgiczne liftingi nie wymagają znieczulenia, co pomaga zmniejszyć ryzyko powikłań.
  • Prosta pielęgnacja.
  • Po niechirurgicznym liftingu nie jest wymagana żadna pielęgnacja. W rzeczywistości osoby poddające się niechirurgicznym poprawom wyglądu często mogą powrócić do codziennych czynności bezpośrednio po zabiegu.
  • Sprawdzone wyniki
  • Niechirurgiczne liftingi twarzy pomogły wielu kobietom i mężczyznom na całym świecie osiągnąć zrównoważony, pożądany wygląd twarzy, toteż te metody nie kryją przed nami już żadnych tajemnic.

Specjaliści, którym możesz zaufać.
Efekty, którymi możesz się cieszyć.

Starannie wyselekcjonowana oferta naszych zabiegów, przygotowana jest pod kątem odnowy zarówno twarzy, jak i całego ciała. Skorzystaj z dobrodziejstw medycyny estetycznej i chirurgii, aby odzyskać pewność siebie i pozbyć się kompleksów.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Zabiegi zapewniające zatrzymanie czasu i opóźnianie procesów starzenia. Odzyskanie jędrności skóry, usunięcie zmarszczek, obwisłości, modelowanie rysów twarzy i ciała.

CHIRURGIA OGÓLNA

Zabiegi zapewniające estetyczny wygląd skóry. Usuwanie torbieli, przebarwień, naczynek, poszerzonych porów, resekcja klinowa paznokcia i wiele innych.

CHIRURGIA ESTETYCZNA

Zabiegi, których celem jest udoskonalenie naturalnego wyglądu. Celem zabiegów jest uzyskanie oczekiwanego przez Pacjenta efektu.

PRZESZCZEP WŁOSÓW

Transplantacja włosów, realizowana za pomocą technologii ARTAS oraz doświadczonych chirurgów i lekarzy medycyny estetycznej. Dostępne dla kobiet i mężczyzn.

Partnerzy

logo-panaceum
logo-przeszczepy

Copyright by Klinika Sienna. All rights reserved.

Copyright by Bold Themes. All rights reserved.