Ładowanie...

 

Trychologia bez tajemnic. Zahamuj wypadanie włosów

18 października 2020

Trychologia to nauka,

zajmująca się leczeniem schorzeń skóry główny oraz związanymi z nimi problemy takie jak wypadanie włosów i zmiany na skórze głowy. Dzięki trychologii możemy lepiej zrozumieć przyczyny wypadania włosów i odpowiednio leczyć te zaburzenia.

Trycholog

Sam trycholog to specjalista, który bada i leczy dolegliwości związane z włosami i skórą głowy oraz skupia się na procesie odrastania włosów. Trycholodzy szukają odpowiedzi na wszelkie pytania związane z problemami skóry głowy, poznając osobistą historię klienta, jego styl życia, czynniki genetyczne i warunki środowiskowe, w których funkcjonuje. Istotne dla niego są szczegóły, takie jak czy pacjent bierze leki, cierpi na zaburzenia równowagi hormonalnej, żyje w silnym stresie lub ma niedobory żywieniowe. Takie informacje są podstawą dla pracy trychologa.

Na podstawie podobnych informacji specjalista od włosów jest w stanie właściwie ocenić każdy konkretny przypadek i zasugerować plany leczenia, a także elementy zmiany stylu życia, które poprawią wzrost włosów i przyniosą korzyści skórze głowy.

Terapie trychologiczne fantastycznie ​​uzupełniają i wspomagają leczenie medyczne. Dlatego właśnie lekarz i trycholog powinni ze sobą współpracować, aby lepiej zrozumieć, czy wypadanie włosów może być związane z poważnymi problemami zdrowotnymi, hormonalnymi czy dietetycznymi.

Wylecz łysienie i zatrzymaj wypadanie włosów

Trycholodzy to eksperci zakresie zdrowia włosów i skóry głowy, co oznacza, że ​​w przeciwieństwie do dermatologów mają pełną wiedzę na temat tego, jak dokładnie przebiega wypadanie włosów oraz jak najlepiej je leczyć.

W Klinice Sienna autorskie terapie trychologiczne przygotowywane są indywidualnie przez mgr inż. Karolinę Czyżowską, dietetyka klinicznego, trychologia oraz kosmetologa, a także mgr inż. Katarzynę Rozbicką, dietetyka klinicznego, trychologa oraz specjalistę SOIT. Serdecznie zapraszamy na konsultacje.

Specjaliści, którym możesz zaufać.
Efekty, którymi możesz się cieszyć.

Starannie wyselekcjonowana oferta naszych zabiegów, przygotowana jest pod kątem odnowy zarówno twarzy, jak i całego ciała. Skorzystaj z dobrodziejstw medycyny estetycznej i chirurgii, aby odzyskać pewność siebie i pozbyć się kompleksów.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Zabiegi zapewniające zatrzymanie czasu i opóźnianie procesów starzenia. Odzyskanie jędrności skóry, usunięcie zmarszczek, obwisłości, modelowanie rysów twarzy i ciała.

CHIRURGIA OGÓLNA

Zabiegi zapewniające estetyczny wygląd skóry. Usuwanie torbieli, przebarwień, naczynek, poszerzonych porów, resekcja klinowa paznokcia i wiele innych.

CHIRURGIA ESTETYCZNA

Zabiegi, których celem jest udoskonalenie naturalnego wyglądu. Celem zabiegów jest uzyskanie oczekiwanego przez Pacjenta efektu.

PRZESZCZEP WŁOSÓW

Transplantacja włosów, realizowana za pomocą technologii ARTAS oraz doświadczonych chirurgów i lekarzy medycyny estetycznej. Dostępne dla kobiet i mężczyzn.

Partnerzy

logo-panaceum
logo-przeszczepy

Copyright by Klinika Sienna. All rights reserved.

Copyright by Bold Themes. All rights reserved.