Ładowanie...

 

Utrata włosów? Miej ten problem z głowy!

18 października 2020
Wypadanie włosów?

Poszukiwanie skutecznego rozwiązania na nadmierną utratę włosów trwa od bardzo dawna. Leki w postaci olejków i ziół istnieją od setek lat, jednak dopiero w ciągu ostatnich kilku lat profesjonalne zabiegi chirurgicznego przeszczepu włosów stały się łatwo dostępne. Nowe techniki leczenia sprawiają, że osoby cierpiące na łysienie mogą nareszcie odzyskać pełną, lśniącą fryzurę, zaś rezultaty wyglądają w pełni naturalnie.

Transplantacja włosów – odzyskaj swoje włosy na zawsze!

Najczęściej spotykanie łysienie to łysienie androgenowe typu męskiego, wywołane działaniem testosteronu. Powodem mogą być także słabe mieszki włosowe, które z biegiem czasu nie są w stanie w pełni urosnąć i stopniowo stają się coraz mniejsze, a ostatecznie zanikają. Występuje również genetyczna utrata włosów, którą trudno zatrzymać. I chociaż leki mogą w pewnym stopniu zahamować wypadanie włosów, to niewiele mogą zdziałać jeśli chodzi o ich odrastanie. Ponadto leki nie są skuteczne w przypadku starszych pacjentów lub tych, którzy stracili już zbyt dużo ze swojej fryzury. Tu właśnie wkraczają zabiegi chirurgiczne w postaci przeszczepu włosów. Pod adresem Sienna 86 w Warszawie wykonujemy przeszczepy włosów technologią ARTAS pod nadzorem dr Antoniego Krajewskiego. To najbardziej zaawansowana technologia transplantacji włosów, pozwalająca na precyzyjne pobieranie i selekcjonowanie graftów najlepiej rokujących do transplantacji. To właśnie dlatego nasza skuteczność sięga aż 97% we wszystkich zabiegach. Nasi Pacjenci mogą cieszyć się odzyskana fryzurą do końca życia, ponieważ przeszczepione włosy nie podlegają procesom łysienia.

Transplantacja włosów, mówiąc najprościej, to zabieg chirurgiczny, w którym mieszki włosowe ze stref na skórze głowy nieobjętych wypadaniem są pobierane i przeszczepiane na łysinę. Powoduje to wzrost włosów w miejscach, w których część lub większość włosów wypadła na stałe.

Kluczowa różnica między leczeniem farmakologicznym a leczeniem chirurgicznym wypadania włosów polega na tym, że wyniki przeszczepu włosów są trwałe, podczas gdy pozostali pacjenci będą musieli przyjmować lek niemal na stałe. Rezultaty przeszczepu włosów są stałe, ponieważ mieszki włosowe, ze stref skóry odpornych na wypadanie włosów, zachowują swoje właściwości również w nowych miejscach. Tam dostosowują się do swojego położenia i mają możliwość się w nim rozwijać, dzięki czemu zabieg ten jest naturalny i trwały.

Specjaliści, którym możesz zaufać.
Efekty, którymi możesz się cieszyć.

Starannie wyselekcjonowana oferta naszych zabiegów, przygotowana jest pod kątem odnowy zarówno twarzy, jak i całego ciała. Skorzystaj z dobrodziejstw medycyny estetycznej i chirurgii, aby odzyskać pewność siebie i pozbyć się kompleksów.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Zabiegi zapewniające zatrzymanie czasu i opóźnianie procesów starzenia. Odzyskanie jędrności skóry, usunięcie zmarszczek, obwisłości, modelowanie rysów twarzy i ciała.

CHIRURGIA OGÓLNA

Zabiegi zapewniające estetyczny wygląd skóry. Usuwanie torbieli, przebarwień, naczynek, poszerzonych porów, resekcja klinowa paznokcia i wiele innych.

CHIRURGIA ESTETYCZNA

Zabiegi, których celem jest udoskonalenie naturalnego wyglądu. Celem zabiegów jest uzyskanie oczekiwanego przez Pacjenta efektu.

PRZESZCZEP WŁOSÓW

Transplantacja włosów, realizowana za pomocą technologii ARTAS oraz doświadczonych chirurgów i lekarzy medycyny estetycznej. Dostępne dla kobiet i mężczyzn.

Partnerzy

logo-panaceum
logo-przeszczepy

Copyright by Klinika Sienna. All rights reserved.

Copyright by Bold Themes. All rights reserved.