Ładowanie...

 

Październik na Siennej – Pacjenci coraz chętniej wykorzystują czas izolacji!

3 listopada 2020
Październik

był kolejnym intensywnym miesiącem w Klinice Przeszczepu Włosów! Pomimo trudnego czasu panującej pandemii, przeprowadziliśmy aż 15 udanych zabiegów transplantacji włosów. Zainteresowanie zabiegami odzyskiwania włosów zyskuje coraz większą popularność szczególnie teraz – w okresie jesienno-zimowym.

Na duże zainteresowanie zabiegami transplantacji oraz medycyny estetycznej wpływa także okres izolacji,

wzmożonej pracy zdalnej oraz mała ilość bezpośrednich spotkań biznesowych i prywatnych. Pacjenci nie muszą już brać urlopu na okres rekonwalescencji tuż po zabiegu, ponieważ pracując zdalnie mogą spokojnie przeszczekać krótki okres gojenia w zaciszu domowym. Tuż po zabiegach, nasi Pacjenci udają się bezpośrednio do domu, gdzie następnego dnia mogą bez skrępowania zasiąść do pracy zdalnej. Warunki domowe dodatkowo wspierają prawidłową pielęgnację obszarów dawczych i biorczych, co  zdecydowanie przyspiesza okres rekonwalescencji oraz odrost nowych włosów.

W październiku osiągnęliśmy także rekord transplantacji,

pobierając aż 1600 graftów na godzinę! To wspaniały wynik, którego nie osiągnęlibyśmy bez fantastycznej pracy naszego Zespołu Medycznego oraz robota ARTAS. Czas poboru graftów jest niezwykle istotny – im krócej pobrane grafty czekają na implantację, tym bardziej spektakularne efekty przeszczepu.

Październik na Siennej 86 był także pierwszym miesiącem zabiegów chirurgii jednego dnia,

realizowanych przez zespół Kliniki Siennej. Trudna sytuacja, z jaką na co dzień borykają się pacjenci szpitali państwowych, spowodowała wzmożone zainteresowanie szybkimi zabiegami chirurgii ogólnej, realizowanymi w warunkach ambulatoryjnych. Prywatne zabiegi, wykonywane przy znieczuleniu miejscowym, są aktualnie często jedyną opcją na szybkie zlikwidowanie bólu, spowodowanego przez przepuklinę, wrastający paznokieć czy torbiel. W Klinice Sienna zabiegi te wykonujemy bez bólu, z krótkim czasem rekonwalescencji oraz – co najważniejsze – w bardzo szybkich terminach.

Czas dystansu społecznego wykorzystują także Pacjenci, którzy w Klinice Sienna decydują się na zabiegi chirurgii oraz medycyny estetycznej, takie jak Nici PDO, osocze bogatopłytkowe, botox oraz zabiegi z kwasem hialuronowym, blefaroplastyka czy lifting. Tylko w ostatni miesiącu kilku pacjentom przywróciliśmy pewność siebie, wykonując zabiegi ginekomastii.

Zabiegi chirurgii jednego dnia

to nowa oferta pod adresem Sienna, z której chętnie korzystają Pacjenci, dla których czas, bezbolesność, minimalne, estetyczne blizny oraz komfort zabiegu to priorytet.

Specjaliści, którym możesz zaufać.
Efekty, którymi możesz się cieszyć.

Starannie wyselekcjonowana oferta naszych zabiegów, przygotowana jest pod kątem odnowy zarówno twarzy, jak i całego ciała. Skorzystaj z dobrodziejstw medycyny estetycznej i chirurgii, aby odzyskać pewność siebie i pozbyć się kompleksów.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Zabiegi zapewniające zatrzymanie czasu i opóźnianie procesów starzenia. Odzyskanie jędrności skóry, usunięcie zmarszczek, obwisłości, modelowanie rysów twarzy i ciała.

CHIRURGIA OGÓLNA

Zabiegi zapewniające estetyczny wygląd skóry. Usuwanie torbieli, przebarwień, naczynek, poszerzonych porów, resekcja klinowa paznokcia i wiele innych.

CHIRURGIA ESTETYCZNA

Zabiegi, których celem jest udoskonalenie naturalnego wyglądu. Celem zabiegów jest uzyskanie oczekiwanego przez Pacjenta efektu.

PRZESZCZEP WŁOSÓW

Transplantacja włosów, realizowana za pomocą technologii ARTAS oraz doświadczonych chirurgów i lekarzy medycyny estetycznej. Dostępne dla kobiet i mężczyzn.

Partnerzy

logo-panaceum
logo-przeszczepy

Copyright by Klinika Sienna. All rights reserved.

Copyright by Bold Themes. All rights reserved.