Ładowanie...

 

NOWY ROK, NOWE MOŻLIWOŚCI W KLINICE SIENNEJ W WARSZAWIE!

26 stycznia 2021

Na rozbiegu 2021 roku, mogę już w pełni podsumować ostatni, bardzo trudny dla wszystkich rok 2020. Pomimo olbrzymich wyzwań, które stanęły przed nami w marcu ubiegłego roku, już teraz mogę śmiało stwierdzić, że nie tylko jako placówka medyczna, ale także jako Zespół poradziliśmy sobie fantastycznie. Zapraszamy do podsumowania roku 2020 z perspektywy Marcin Skrzypczaka, Prezesa Centrum Zdrowia Panaceum, Kliniki Przeszczepu Włosów oraz Kliniki Sienna!

NAJWAŻNIEJSZA JEST ELASTYCZNOŚĆ

Ubiegły rok pokazał nam jak ważna w biznesie, także medycznym, jest elastyczność. Dosłownie z dnia na dzień wprowadziliśmy z sukcesem bardzo rygorystyczne procedury bezpieczeństwa, mające na celu pełną ochronę naszych Pacjentów. Dezynfekcja dosłownie wszystkich i wszystkiego, systematyczne ozonowanie pomieszczeń, bezkolejkowa obsługa Pacjentów oraz system pracy zmiennej, mający na celu utrzymanie minimum składu pracowników w placówce. To wszystko udało nam się osiągnąć w bardzo krótkim czasie. To dzięki temu mogliśmy działać nieprzerwanie przez cały 2020 rok. W tym miejscu muszę podziękować mojemu Zespołowi za fantastyczną elastyczność, zaangażowanie i pasję, która w tych trudnych czasach najbardziej dała o sobie znać.

Efekt? Tysiące wykonanych badań laboratoryjnych, 200 konsultacji dietetycznych, ponad 90 zabiegów transplantacji włosów robotem ARTAS oraz 200 zabiegów wspomagających walkę z łysieniem.

POTRZEBY PACJENTÓW PRZEDE WSZYSTKIM

Nasi Pacjenci mogli na nas liczyć nieprzerwanie. Wiedzieliśmy, że podczas walki z pandemią, nie znikają problemy, które wcześniej spędzały Pacjentom sen z powiek. Odpowiadając na ich potrzeby wprowadziliśmy nie tylko system e-konsultacji, ale także możliwość uzyskania indywidualnej oferty ONLINE. Te narzędzia pozwoliły nam oraz naszym Pacjentom na realizację założonych celów.

To nie wszystko. Uważnie obserwując zapotrzebowanie Pacjentów oraz pogarszający się stan publicznych placówek medycznych, w połowie roku 2020 wprowadziliśmy do oferty nowe usługi. Od sierpnia ubiegłego roku na Siennej 86, Pacjenci mogą korzystać z komfortowych zabiegów chirurgii jednego dnia, chirurgii estetycznej oraz medycyny estetycznej. Prace ułożyliśmy w taki sposób, aby czas oczekiwania na zabieg nie wynosił więcej niż 10 dni. Zabiegi wykonujemy w profesjonalnych i wygodnych warunkach, przy znieczuleniu miejscowym, co umożliwia powrót do domu jeszcze w dniu zabiegu. Muszę przyznać, że ta decyzja – była strzałem w dziesiątkę. Pacjenci doceniają krótki czas oczekiwania, brak długiej rekonwalescencji, estetyczne wykonanie zabiegów oraz bardzo wygodne warunki.

NOWY ROK, NOWE WYZWANIA

Plany? Cóż…Oczywiście nie zwalniamy tempa! Jako jedna z pierwszych placówek w Polsce, wykonujących zabiegi transplantacji włosów robotem ARTAS, otrzymujemy wiele zapytań z Polski i z zagranicy dotyczących szkoleń medycznych w naszej Klinice. Cieszy nas wizerunek eksperta – długo na niego pracowaliśmy. Mam nadzieję, że już wkrótce będę mógł zaprezentować kolejny brand – tym razem szkoleniowy, pod adresem Sienna 86 w Warszawie!

Pandemia trwa nadal. W Nowy Rok weszliśmy zatem ze starym bagażem. Mając za sobą Zespół Kliniki Siennej, skrojoną na miarę potrzeb Pacjentów ofertę oraz doświadczenia z bardzo wymagającego roku 2020, jesteśmy gotowi na nowe wyzwania. Jestem pewien, że to będzie dobry rok!

Specjaliści, którym możesz zaufać.
Efekty, którymi możesz się cieszyć.

Starannie wyselekcjonowana oferta naszych zabiegów, przygotowana jest pod kątem odnowy zarówno twarzy, jak i całego ciała. Skorzystaj z dobrodziejstw medycyny estetycznej i chirurgii, aby odzyskać pewność siebie i pozbyć się kompleksów.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Zabiegi zapewniające zatrzymanie czasu i opóźnianie procesów starzenia. Odzyskanie jędrności skóry, usunięcie zmarszczek, obwisłości, modelowanie rysów twarzy i ciała.

CHIRURGIA OGÓLNA

Zabiegi zapewniające estetyczny wygląd skóry. Usuwanie torbieli, przebarwień, naczynek, poszerzonych porów, resekcja klinowa paznokcia i wiele innych.

CHIRURGIA ESTETYCZNA

Zabiegi, których celem jest udoskonalenie naturalnego wyglądu. Celem zabiegów jest uzyskanie oczekiwanego przez Pacjenta efektu.

PRZESZCZEP WŁOSÓW

Transplantacja włosów, realizowana za pomocą technologii ARTAS oraz doświadczonych chirurgów i lekarzy medycyny estetycznej. Dostępne dla kobiet i mężczyzn.

Partnerzy

logo-panaceum
logo-przeszczepy

Copyright by Klinika Sienna. All rights reserved.

Copyright by Bold Themes. All rights reserved.