Ładowanie...

 

Oferty
promocyjne

Portrait of beautiful young woman getting botox cosmetic injection in her face.
Rabat -20% dla Stałych Klientów oraz Członków Klubu Sienna
Dołącz do Klubu Sienna i uzyskaj RABAT -15% na wszystkie zabiegi! Dzięki członkostwu na otrzymasz znacznie więcej niż stały rabat. Dostaniesz także pierwszeństwo kolejki oraz atrakcyjne rabaty na badania i zabiegi w Centrum Zdrowia Panaceum oraz Klinice Przeszczepu Włosów w Warszawie!
Surgeons standing in operation room at hospital
RABAT -40% na zabiegi medycyny estetycznej
Dla wszystkich Pacjentów naszych Partnerów Głównych oferujemy rabaty -40% na zabiegi medycyny estetycznej w Klinice Sienna.
Surgeons performing operation in operation room at the hospital
Rabat -30% na wszystkie zabiegi chirurgii ogólnej
Wszystkim Pacjentom, realizującym przeszczep włosów w Klinice Przeszczepu Włosów w Warszawie, oferujemy rabat w wysokości 30% na wszystkie zabiegi chirurgii ogólnej w Klinice Sienna.
Hands of doctor examining womans face for cosmetic treatment at clinic
Rabat -40% na wszystkie zabiegi Chirurgii estetycznej
Dla Pacjentów Kliniki Przeszczepu Włosów, realizujących transplantacje włosów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty na zabiegi chirurgii estetycznej w Klinice Przeszczepu Włosów.

Specjaliści, którym możesz zaufać.
Efekty, którymi możesz się cieszyć.

Starannie wyselekcjonowana oferta naszych zabiegów, przygotowana jest pod kątem odnowy zarówno twarzy, jak i całego ciała. Skorzystaj z dobrodziejstw medycyny estetycznej i chirurgii, aby odzyskać pewność siebie i pozbyć się kompleksów.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Zabiegi zapewniające zatrzymanie czasu i opóźnianie procesów starzenia. Odzyskanie jędrności skóry, usunięcie zmarszczek, obwisłości, modelowanie rysów twarzy i ciała.

CHIRURGIA
OGÓLNA

Zabiegi zapewniające estetyczny wygląd skóry. Usuwanie torbieli, przebarwień, naczynek, poszerzonych porów, resekcja klinowa paznokcia i wiele innych.

CHIRURGIA ESTETYCZNA

Zabiegi, których celem jest udoskonalenie naturalnego wyglądu. Celem zabiegów jest uzyskanie oczekiwanego przez Pacjenta efektu.

PRZESZCZEP WŁOSÓW

Transplantacja włosów, realizowana za pomocą technologii ARTAS oraz doświadczonych chirurgów i lekarzy medycyny estetycznej. Dostępne dla kobiet i mężczyzn.

Partnerzy

https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/09/logo-panaceum.jpg
https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/09/logo-przeszczepy.jpg
https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/10/1945161.jpg
https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/10/SYNLAB_LOGO_4c_OK.jpg

Copyright by Klinika Sienna. All rights reserved.

Copyright by Bold Themes. All rights reserved.