Ładowanie...

 

Klinika
medycyny estetycznej

Witamy w miejscu, gdzie profesjonalizm, specjalistyczna wiedza oraz doświadczenie łączymy z zaangażowaniem, pasją i pełnym oddaniem. Poznaj nasz Zespół oraz efekty naszych zabiegów. 

Specjalistyczna wiedza

Profesjonalny zespół

https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/09/Monika-Marcin.png

„Witaj
na Siennej

– najbardziej kompleksowej placówce medycznej w Warszawie.
Stworzyliśmy to miejsce z pasji, gromadząc w jednym miejscu lekarzy medycyny estetycznej, chirurgów ogólnych, kosmetologów, trychologów, pielęgniarzy oraz dietetyków klinicznych. Zapewniamy Ci szybki dostęp do prywatnych zabiegów chirurgii jednego dnia oraz medycyny estetycznej w komfortowych, profesjonalnych i bezpiecznych warunkach. Znajdziesz nas w samym sercu Warszawy, na ul. Siennej 86.”

Marcin Skrzypczak
Prezes Zarządu, Właściciel
Monika Różycka
V-ce Prezes Zarządu, Właściciel
3
5
6
https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/08/Marcin-Skrzypczak-320x322.png

Marcin
Skrzypczak

Prezes Zarządu, Właściciel

Jestem właścicielem Kliniki Sienna, Centrum Zdrowia Panaceum oraz Kliniki Przeszczepu Włosów w Warszawie. Moją misją jest dostarczanie Pacjentom kompleksowych i profesjonalnych usług z zakresu ochrony zdrowia oraz medycyny estetycznej.

Więcej

Jestem technikiem analityki medycznej, dietetykiem oraz technikiem technologii żywienia,. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie na Wydziale Dietetyki oraz Planowania Żywieniowego. Należę do: Polskiego Stowarzyszenia Praktycznej Terapii Otyłości, Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. W naszych placówkach medycznych kładę szczególny nacisk na budowę profesjonalnego i doświadczonego zespołu medycznego, który łączy wiedzę z ogromną pasją.

https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/08/Monika-Rozycka-320x332.png

Monika
Różycka

Członek Zarządu, Właściciel

Zdrowie to moja pasja, którą realizuję zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Prowadzę Centrum Zdrowia Panaceum, Klinikę Sienną oraz Klinikę Przeszczepów Włosów. Codziennie dbam o to, aby Pacjentom naszych placówek medycznych zapewniać kompleksową opiekę zdrowotną, od badań laboratoryjnych, poprzez odpowiednią diagnostykę, a na specjalistycznych zabiegach kończąc.

Więcej

Jestem członkiem Zespołu Medycznego oraz czynnie uczestniczę w transplantacjach włosów oraz zabiegach kosmetologicznych. Prywatnie, z zaangażowaniem realizuję zdrowy oraz aktywny styl życia, prowadzony w zgodzie z naturą. Wyznaję eco lifestyle oraz wprowadzam go codziennie także w życie Kliniki, czuwając nad sprzedażą, wyborem oraz selekcją naturalnych produktów wspierających odporność, dostępnych w placówce.

https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2021/01/ANTONI-320x337.png

Dr Antoni
Krajewski

Jestem lekarzem medycyny estetycznej i absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizuję się w dziedzinie transplantacji włosów. Od 2012 roku odbywam specjalizację w warszawskim oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego.

Więcej

Od 2016 roku kształci się w zakresie mało inwazyjnej metody transplantacji włosów – Fullicator Unit Extraction (FUE) – z zastosowaniem zautomatyzowanego systemu ARTAS pod okiem wybitnego Dr Darius’a Alamouti w Herne w Niemczech.

https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/08/Dr-Adriana-Nowak-320x360.png

Dr Adriana
Nowak

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2016 roku odbywam szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego.

Więcej

Do moich zainteresowań należy chirurgia ogólna, naczyniowa, medycyna estetyczna oraz przeszczepy włosów. Jestem także członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz zajmuję się leczeniem ran przewlekłych terapią podciśnieniową. Dodatkowo jestem autorką i współautorką artykułów w czasopismach medycznych.

https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2021/02/Dawid-320x346.jpg

Dr Dawid
Ojo

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie odbywam specjalizację z chirurgii naczyniowej w Szpitalu Bielańskim im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie, gdzie pracuję od 2015 roku. Oddział kliniczny, w którym pracuję na co dzień, wykonuje klasyczne jak i wewnątrznaczyniowe operacje: tętniaków aorty, tętnic szyjnych, tętnic obwodowych, w tym tętnic kończyn dolnych.

Więcej

Wykonuję badania USG Doppler tętnic i żył kończyn górnych, dolnych, a także USG tętnic szyjnych i kręgowych. Certyfikaty w zakresie badań ultrasonograficznych nabyłem w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii i Wielkopolskiej Szkole Diagnostyki Obrazowej.

Chcąc nadal rozwijać swoje kwalifikacje i pozyskiwać gruntowne doświadczenie, zdecydowałem się na poszerzenie swoich umiejętności o dziedzinę Medycyny Estetycznej. Odbyłem liczne kursy pod okiem Firmy Fenice oraz Europejskiego Centrum Szkoleniowego. Zaangażowanie pozwoliło mi uzyskać kwalifikacje do wykonywania zabiegów zarówno z użyciem podstawowych, jak i zaawansowanych technik. Specjalizuę się także w zabiegach transplantacji włosów, brwi oraz brody w technologii ARTAS System. Umiejętności w tej dziedzinie zdobywałem w Centrum Szkoleń Medycznych przy Klinice Siennej w Warszawie. Zabiegi przeszczepu włosów wykonuję w jednej z najbardziej kompleksowych placówek medycznych, specjalizujących się w odzyskiwaniu włosów – w Klinice Przeszczepu Włosów na ul. Siennej w Warszawie. Niewątpliwie codzienna praca w oddziale chirurgicznym, daje mi pewność ręki i precyzję podczas wykonywania wszystkich zabiegów – tak istotną umiejętność w trakcie wykonywania zabiegów medycyny estetycznej i transplantacji włosów.

https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/08/Karolina-Czyzowska-320x360.png

Karolina
Czyżowska

Jestem trychologiem, kosmetologiem oraz dietetykiem klinicznym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w problemach łysienia i schorzeniach skóry głowy. Należę do Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

Więcej

Nieustannie się rozwijam i pogłębiam swoją wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach, konferencjach oraz kongresach medycznych. Pacjenci doceniają mnie nie tylko za szeroką wiedzę, ale także niezwykłe efekty połączenia terapii z zakresu trychologii, dietetyki klinicznej oraz kosmetologii. Realizowane terapie opieram na najlepszych preparatach, posiadających udowodnioną skuteczność w badaniach klinicznych. Dostępna w Klinice Przeszczepu Włosów nowoczesna aparatura, pozwala mi na wdrażanie zaawansowanych terapii o wysokiej skuteczności.

https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/08/Katarzyna-Rozbicka-320x348.png

Katarzyna

Rozbicka

Jestem trycholog, biotechnolog, dietetyk. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu wiem jak ważne do osiągnięcia terapeutycznego sukcesu jest holistyczne podejście do pacjenta.

Więcej

Trychologia, którą praktykuję koncentruje się na kompleksowej analizie problemów pacjenta od stanu skóry głowy i włosów, po kondycję całego organizmu. Projektując terapie trychologiczno- kosmetologiczne stosuję swoje autorskie rozwiązania zabiegowe oraz bazuję tylko na medycznych produktach, popartych kliniczną skutecznością. Propaguję wśród swoich pacjentów wiedzę na temat prawidłowej pielęgnacji skóry głowy i włosów w warunkach domowych, tak aby utrwalić efekty zabiegowe. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w branżowych kongresach i konferencjach. Szczególne interesuję się  zagadnieniami trychologicznej dietoterapii.

https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2021/12/Sienna-1.png

Mgr Wiktoria
Abka


Wiktoria Abka jest absolwentką kierunku położnictwo na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, na którym aktualnie studiuje pielęgniarstwo.

Więcej

W naszej klinice specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów rewitalizujących skórę twarzy, szyi i dekoltu, a także mezoterapii skóry głowy osoczem bogatopłytkowym lub peptydami. Systematycznie pogłębia swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. W praktyce zawodowej kładzie nacisk na holistyczne podejście do każdego pacjenta, nie zapominając o zapewnieniu profesjonalnej opieki w trakcie zabiegów.

https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/10/Pielegniarka-Barbara-320x320.png

Pielęgniarka
Basia

https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/10/Pielegniarz-Piotr-320x320.png

Pielęgniarz
Piotr

https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/10/Pielegniarka-Karolina-320x320.png

Pielęgniarka
Karolina

https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/10/Recepcja-Karolina-320x320.png

Recepcja
Karolina

Specjaliści, którym możesz zaufać.
Efekty, którymi możesz się cieszyć.

Starannie wyselekcjonowana oferta naszych zabiegów, przygotowana jest pod kątem odnowy zarówno twarzy, jak i całego ciała. Skorzystaj z dobrodziejstw medycyny estetycznej i chirurgii, aby odzyskać pewność siebie i pozbyć się kompleksów.

MEDYCYNA
ESTETYCZNA

Zabiegi zapewniające zatrzymanie czasu i opóźnianie procesów starzenia. Odzyskanie jędrności skóry, usunięcie zmarszczek, obwisłości, modelowanie rysów twarzy i ciała.

CHIRURGIA
OGÓLNA

Zabiegi zapewniające estetyczny wygląd skóry. Usuwanie torbieli, przebarwień, naczynek, poszerzonych porów, resekcja klinowa paznokcia. Usuwanie przepukliny, wycinanie zmian barwnikowych i wiele innych.

CHIRURGIA
ESTETYCZNA

Zabiegi, których celem jest udoskonalenie naturalnego wyglądu. Celem zabiegów jest uzyskanie oczekiwanego przez Pacjenta efektu.

PRZESZCZEP
WŁOSÓW

Transplantacja włosów, realizowana za pomocą technologii ARTAS oraz doświadczonych chirurgów i lekarzy medycyny estetycznej. Zabiegi dostępne są zarówno dla dla kobiet i mężczyzn.

Zapraszamy do kontaktu

Decyzja o zabiegu powinna być przemyślana i wymaga konsultacji. Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swoich oczekiwaniach i wspólnie dobierzmy odpowiednią metodę leczenia.
Sienna 86
00-815 Warszawa
+48 22 299 28 38
+48 884 804 894

Zapraszamy do kontaktu

Decyzja o zabiegu powinna być przemyślana i wymaga konsultacji. Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swoich oczekiwaniach i wspólnie dobierzmy odpowiednią metodę leczenia. 

Adres
Ul. Sienna 86,
00-815 Warszawa
Zadzwoń do nas
+48 22 299 28 38
+48 884 804 894
Napisz do nas
recepcja@klinikasienna.pl
biuro@klinikasienna.pl

Partnerzy

https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/09/logo-panaceum.jpg
https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/09/logo-przeszczepy.jpg
https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/10/1945161.jpg
https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/10/SYNLAB_LOGO_4c_OK.jpg

Copyright by Klinika Sienna. All rights reserved.

Copyright by Bold Themes. All rights reserved.