Ładowanie...

 

Klinika
medycyny estetycznej

Witamy w miejscu, gdzie profesjonalizm, specjalistyczna wiedza oraz doświadczenie łączymy z zaangażowaniem, pasją i pełnym oddaniem. Poznaj nasz Zespół oraz efekty naszych zabiegów. 

Specjalistyczna wiedza

Profesjonalny zespół

https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2023/05/IMG_1137.png

Witaj
na Siennej

– najbardziej kompleksowej placówce medycznej w Warszawie.
Stworzyliśmy to miejsce z pasji, gromadząc w jednym miejscu lekarzy medycyny estetycznej, chirurgów ogólnych, kosmetologów, trychologów, pielęgniarzy oraz dietetyków klinicznych. Zapewniamy Ci szybki dostęp do prywatnych zabiegów chirurgii jednego dnia oraz medycyny estetycznej w komfortowych, profesjonalnych i bezpiecznych warunkach. Znajdziesz nas w samym sercu Warszawy, na ul. Siennej 86.

3
5
6
https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2021/01/ANTONI-320x337.png

Lek. Antoni
Krajewski

Jestem lekarzem medycyny estetycznej i absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizuję się w dziedzinie transplantacji włosów. Od 2012 roku odbywam specjalizację w warszawskim oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego.

Więcej

Od 2016 roku kształci się w zakresie mało inwazyjnej metody transplantacji włosów – Fullicator Unit Extraction (FUE) – z zastosowaniem zautomatyzowanego systemu ARTAS pod okiem wybitnego Dr Darius’a Alamouti w Herne w Niemczech.

https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/08/Dr-Adriana-Nowak-320x360.png

Lek. Adriana
Nowak

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2016 roku odbywam szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego.

Więcej

Do moich zainteresowań należy chirurgia ogólna, naczyniowa, medycyna estetyczna oraz przeszczepy włosów. Jestem także członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz zajmuję się leczeniem ran przewlekłych terapią podciśnieniową. Dodatkowo jestem autorką i współautorką artykułów w czasopismach medycznych.

https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/08/Karolina-Czyzowska-320x360.png

Karolina
Czyżowska

Jestem trychologiem, kosmetologiem oraz dietetykiem klinicznym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w problemach łysienia i schorzeniach skóry głowy. Należę do Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

Więcej

Nieustannie się rozwijam i pogłębiam swoją wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach, konferencjach oraz kongresach medycznych. Pacjenci doceniają mnie nie tylko za szeroką wiedzę, ale także niezwykłe efekty połączenia terapii z zakresu trychologii, dietetyki klinicznej oraz kosmetologii. Realizowane terapie opieram na najlepszych preparatach, posiadających udowodnioną skuteczność w badaniach klinicznych. Dostępna w Klinice Przeszczepu Włosów nowoczesna aparatura, pozwala mi na wdrażanie zaawansowanych terapii o wysokiej skuteczności.

https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2021/12/Sienna-1.png

Mgr Wiktoria
Abka


Wiktoria Abka jest absolwentką kierunku położnictwo na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, na którym aktualnie studiuje pielęgniarstwo.

Więcej

W naszej klinice specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów rewitalizujących skórę twarzy, szyi i dekoltu, a także mezoterapii skóry głowy osoczem bogatopłytkowym lub peptydami. Systematycznie pogłębia swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. W praktyce zawodowej kładzie nacisk na holistyczne podejście do każdego pacjenta, nie zapominając o zapewnieniu profesjonalnej opieki w trakcie zabiegów.

https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/10/Pielegniarka-Barbara-320x320.png

Pielęgniarka
Basia

https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/10/Pielegniarz-Piotr-320x320.png

Pielęgniarz
Piotr

https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/10/Pielegniarka-Karolina-320x320.png

Pielęgniarka
Karolina

https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/10/Recepcja-Karolina-320x320.png

Recepcja
Karolina

Specjaliści, którym możesz zaufać.
Efekty, którymi możesz się cieszyć.

Starannie wyselekcjonowana oferta naszych zabiegów, przygotowana jest pod kątem odnowy zarówno twarzy, jak i całego ciała. Skorzystaj z dobrodziejstw medycyny estetycznej i chirurgii, aby odzyskać pewność siebie i pozbyć się kompleksów.

MEDYCYNA
ESTETYCZNA

Zabiegi zapewniające zatrzymanie czasu i opóźnianie procesów starzenia. Odzyskanie jędrności skóry, usunięcie zmarszczek, obwisłości, modelowanie rysów twarzy i ciała.

CHIRURGIA
OGÓLNA

Zabiegi zapewniające estetyczny wygląd skóry. Usuwanie torbieli, przebarwień, naczynek, poszerzonych porów, resekcja klinowa paznokcia. Usuwanie przepukliny, wycinanie zmian barwnikowych i wiele innych.

CHIRURGIA
ESTETYCZNA

Zabiegi, których celem jest udoskonalenie naturalnego wyglądu. Celem zabiegów jest uzyskanie oczekiwanego przez Pacjenta efektu.

PRZESZCZEP
WŁOSÓW

Transplantacja włosów, realizowana za pomocą technologii ARTAS oraz doświadczonych chirurgów i lekarzy medycyny estetycznej. Zabiegi dostępne są zarówno dla dla kobiet i mężczyzn.

Zapraszamy do kontaktu

Decyzja o zabiegu powinna być przemyślana i wymaga konsultacji. Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swoich oczekiwaniach i wspólnie dobierzmy odpowiednią metodę leczenia.
Sienna 86
00-815 Warszawa
+48 500 58 50 50
+48 500 50 58 50

Zapraszamy do kontaktu

Decyzja o zabiegu powinna być przemyślana i wymaga konsultacji. Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swoich oczekiwaniach i wspólnie dobierzmy odpowiednią metodę leczenia. 

Adres
Ul. Sienna 86,
00-815 Warszawa
Zadzwoń do nas
+48 500 58 50 50
+48 500 50 58 50
Napisz do nas
recepcja@klinikasienna.pl
biuro@klinikasienna.pl

Partnerzy

https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/09/logo-panaceum.jpg
https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/09/logo-przeszczepy.jpg
https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/10/1945161.jpg
https://klinikasienna.pl/wp-content/uploads/2020/10/SYNLAB_LOGO_4c_OK.jpg

Copyright by Klinika Sienna. All rights reserved.

Copyright by Bold Themes. All rights reserved.